Duben 2009

Jak si vyrobit Bellin náramek.

29. dubna 2009 v 17:02 -Ostatní články

náramkyyy♥☻☼

Všichni mi píšete jak jsou ty náramky dobré atd....ale že to je bohužel moc drahé a nedá se to koupit v ČR:-(
tak jsem se trošku porozhlídla a našla jsem pár materialu jak si to udělat....
Prosím kopírujte jen se zdrojem.....děkuju


1-si musíte koupit zapínaní
cena:8Kč TADY
2-potom srdíčko
cena:18TADY
3-spojovací kroužky(stačí i obyčejný řetízek)
cena:5TADY

Problém bude s vlkem žádného dřevěného jsem nenašla:-(Jenom kovové ale i to stačí...

4-vlk
cena:59TADY
nebo
cena:95 TADY

1
2


3
4a -4b
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/19/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

avatars and animations

27. dubna 2009 v 18:21 | Clairek |  Animace&Wall&Poster...
... klik na cč

text-Stnívání

27. dubna 2009 v 16:19 Stmívání
Isabella Swan: How old are you?
Edward Cullen: Seventeen.
Isabella Swan: How long have you been seventeen?
Edward Cullen: A while.

New Moon-New photos

21. dubna 2009 v 13:26 | Clairek |  New Moon-photo
//animky

21. dubna 2009 v 13:20 | Clairek |  Animace&Wall&Poster...
http://i526.photobucket.com/albums/cc345/sunni-scene/twilight/animation_013.gif?t=1233441499http://i526.photobucket.com/albums/cc345/sunni-scene/twilight/animation_017.gif?t=1233442262Made by <a rel=Made by <a rel=klik na cč.


Stmívání-2.kapitola-2.Otevřená kniha-2 část

6. dubna 2009 v 17:07 Stmívání
Otevřená kniha

Nezbývalo mi tedy nic jiného na práci než se snažit nedívat se na něj…neúspěšně. Vzhlédla jsem a on na mě upřeně díval, s tím samým nevysvětlitelným frustrovaným pohledem v očích. Najednou jsem si všimla nepatrné změny v jeho obličeji.
"Nosíš čočky?" vyhrkla jsem bez rozmyšlení.
Zdál se mou nečekanou otázkou zmatený. "Ne."
"Aha," zamumlala jsem. "Myslela jsem, že máš nějaké jiné oči."
Pokrčil rameny a podíval se stranou.
Vlastně jsem si byla jistá, že je na tom něco jiného. Živě jsem si představovala tu plochou černou barvu jeho očí, když na mě posledně zíral - ta barva upoutávala pozornost v kontrastu s jeho bledou kůží a rezavými vlasy. Dnes měli jeho oči úplně jinou barvu; podivně okrovou, tmavší než karamelky, ale v tom samém zlatém tónu. Nechápala jsem, jak je to možné, pokud ovšem z nějakého důvodu kvůli těm čočkám lže. Nebo možná ve Forks začínám bláznit, a to doslovně.
Podívala jsem se dolů. Ruce měl zase pevně zaťaté v pěsti.
Pan Banner v tu chvíli přišel k našemu stolku, aby se podíval, proč nepracujeme. Pohlédl nám přes rameno, aby skoukl vyplněný protokol, a pak se zadíval upřeněji, aby zkontroloval odpovědi.

Stmívání-2.kapitola-2.Otevřená kniha-1 část

6. dubna 2009 v 17:06 Stmívání
2. Otevřená kniha

Další den to bylo lepší…a horší.
Bylo to lepší, protože ještě nepršelo, ačkoliv mraky byly husté a neprostupné. Bylo to snadnější, protože jsem věděla, co od svého dne očekávat. Mike si ke mně při angličtině přišel sednou a doprovodil mě na další hodinu, Erik z šachového klubu si ho každou chvíli měřil pohledem; to bylo lichotivé. Lidé už na mě tolik necivěli jako včera. U oběda jsem seděla s velkou skupinou, která zahrnovala Mika, Erika, Jessiky a několik dalších lidí, jejichž jména a tváře jsem si teď pamatovala. Pomalu jsem nabývala dojmu, jako když začínám šlapat vodu, místo abych se v ní topila.
Bylo to horší, protože jsem byla unavená; pořád jsem nemohla spát, jak kolem domu skučel vítr. Bylo to horší, protože pan Verner mě při trigonometrii vyvolal, když jsem neměla zvednutou ruku, a já jsem špatně odpověděla. Bylo to zoufalé, protože jsem musela hrát volejbal, a jedinkrát, kdy jsem se neuhnula míči z cesty, jsem jím udeřila spolužačku do hlavy. A bylo to horší, protože Edward Cullen nebyl vůbec ve škole.
Celé dopoledne jsem se bála oběda ze strachu před jeho bizarními pohledy. Na jednu stranu jsem se mu chtěla postavit a zeptat se ho, co proti mně má, abych pochopila, v čem je problém. Večer předtím, zatímco jsem ležela v posteli a nemohla usnout, jsem si dokonce představovala, co řeknu. Ale znala jsem se moc dobře na to, abych věřila, že bych opravdu měla kuráž to udělat. Pod maskou terminátora byl jen zbabělý lev.


Postery-New Moon

5. dubna 2009 v 20:40 | Clairek |  New Moon-photo
+4 postery v c.č.

Stmívání-1. kapitola-První pohled-2. část

5. dubna 2009 v 20:32
V autě jsem si prostudovala mapku a snažila se uložit ji do paměti; snad nebudu muset chodit celý den s nosem zabořeným do plánku. Nacpala jsem si všechno do tašky, hodila si popruh přes rameno a zhluboka se nadechla. Dokážu to, lhala jsem si chabě. Nikdo mě neukousne. Nakonec jsem vydechla a vystoupila z auta.
S obličejem schovaným v kapuci jsem šla po chodníku zaplněným teenagery. S úlevou jsem si všimla, že moje obyčejná černá bunda není nijak nápadná.
Jakmile jsem se dostala kolem jídelny, najít budovu číslo tři nebylo těžké. Velká černá trojka byla namalovaná na bílém čtverci na východním rohu. Jak jsem se přibližovala ke dveřím, cítil jsem, že se mi dýchání zrychluje a zkracuje. Snažila jsem se zadržet dech, jak jsem procházela dveřmi za dvěma pršiplášti.
zbytek v celým článku

Stmívání-1.kapitola-První pohled-1. část

5. dubna 2009 v 20:30 Stmívání
Předmluva

Nikdy jsem moc nepřemýšlela nad tím, jak umřu - ačkoliv během posledních pár měsíců bych k tomu měla dostatek důvodů - ale i kdybych o tom přemýšlela, takhle bych si to nikdy nepředstavovala. Zírala jsem bez dechu přes dlouhou místnost do tmavých očí lovce, který mi můj pohled přívětivě opětoval. Bylo to přece dobré zemřít, vyměnit svůj život za život člověka, kterého mám ráda. Dokonce šlechetné. To by mělo stát za uvážení. Věděla jsem, že kdybych nikdy nepřijela do Forks, nemusela jsem teď čelit smrti. Ale i když jsem byla tak vyděšená, přesto jsem toho rozhodnutí nedokázala litovat. Když vám život nabízí sen naprosto za hranicemi vašich největších očekávání, není rozumné truchlit, když nadejde jeho konec. Lovec se přátelsky usmál a pomalým krokem se přiblížil, aby mě zabil.

1. První pohled

Matka mě vezla na letiště. Všechna okýnka v autě byla stažená. Ve Phoenixu bylo čtyřiadvacet stupňů, nebe dokonale modré, bez mráčku. Měla jsem na sobě své oblíbené tričko - bez rukávů, z bíle Madeiry; bylo to takové moje gusto na rozloučenou. Místo příručního zavazadla jsem si nesla jen dlouhou bundu s kapucí.
Na Olympijském poloostrově na severozápadě státu Washington existuje městečko jménem Forks, schované pod téměř neustálým příkrovem mraků. V tomhle bezvýznamném městečku prší víc než na jakémkoliv jiném místě Spojených států amerických. Právě z tohohle místa a jeho ponurého, všudypřítomného stínu moje matka utekla i se mnou, když mi bylo jen pár měsíců. A právě v tomhle městečku jsem byla každé léto nucena strávit jeden měsíc až do věku čtrnácti let. V tom roce jsem se do toho konečně vložila; tak poslední tři roky se mnou můj táta Charlie trávil čtrnáct dní prázdnin v Kalifornii.
A právě do Forks jsem teď dobrovolně odcházela do exilu - byl to čin, který jsem podstupovala s velkou hrůzou. Forks jsem nesnášela. zbytek v celým článku

Podpisy herců z Twilight

5. dubna 2009 v 13:05 -Ostatní články
zdroj:
článek obsahuje 8 fotek

Význam obálky "Twilight"

5. dubna 2009 v 13:04 -Ostatní články
Jablko na obálce zobrazuje "zakázané ovoce"
obálka v c.č.

Význam obálky "New Moon"

5. dubna 2009 v 13:03 -Ostatní články
Tato obálka nebyla pod kontrolou Stephenie a ta sama přiznává, že ani moc neví, co symbolizuje. Zobrazuje vadnoucí květinu - takže Bellu.
obálka v c.č

Význam obálky "Eclipse"

5. dubna 2009 v 13:02 -Ostatní články
Obálka symbolizuje Bellinu snahu odtrhnout se od svého života, což nakonec není tak snadné. Ona si myslí, že to bude jednoduché, ale není.
obálka v c.č.

Význam obálky "Breaking Dawn"

5. dubna 2009 v 13:01 -Ostatní články
Anglická obálka je metaforou Bellina vývoje skrz celou ságu. Začala jako nejslabší (alespoň fyzicky, když ji přirovnáme k upírům a vlkodlakům) figurka: pěšec. A skončila jako nejsilnější: královna. Nakonec je to právě Bella, díky které Cullenovi vyhrají.
obálka v c.č.

Kristen Stewart Makes New Moon Magic

5. dubna 2009 v 12:50 | Clairek |  Kristen Stewart

Kristen Stewart Makes New Moon Magic
Kristen a Taylor Lautner se o přestávce během natáčením New moon opírali o její filmový náklaďáček. (Vancouver, Kanada, úterý 31.3.09) 18ti letá herečka nedávno řekla L.A. Times, jak moc se Twilight a New moon liší: "New moon je úplně jiný film, strašně moc se toho stane. Bella ztratí Edwarda, a to je pro mě bláznivá představa, protože je to vlastně základ celého prvního filmu.
V okolí Vancouveru se také pohybovala Nikki Reed, která si užívá čas ve městě.
+10 fotek v článku